Universal storm

Na rynku odżywek dla sportowców i kulturystów dostępnych jest wiele preparatów, które mają wspomagać przyrost masy mięśniowej i zwiększać efektywność treningu. Nie wszystkie suplementy są bezpieczne i legalne, niektóre nawet nie wykazują żadnej skuteczności, a ich przyjmowanie może wyrządzić tak naprawdę więcej szkody niż pożytku.

Warto więc opierać się na odżywkach sprawdzonych i dobrze przebadanych. Takie z pewnością są odżywki kreatynowe, choć trzeba już na wstępie zaznaczyć, ze ostatnimi czasy pojawiło się tak wiele różnych ich odmian, że nie można już jednoznacznie stwierdzić, że wszystkie odżywki z kreatyną są skuteczne i bezpieczne.

Z pewnością bezpieczne jest stosowanie odżywek Universal Storm. Jest to odżywka keratynowa, która od lat cieszy się sporym uznaniem sportowców i kulturystów. Jej skuteczność jest potwierdzona, dlatego inwestując w zakup tej odżywki możesz mieć pewność, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Odżywka Universal Storm to połączenie kilku różnych rodzajów kreatyn, przede wszystkim monohydratu i jabłczanu kreatyny. Skład preparatu został dodatkowo wzbogacony o substancje ułatwiające metabolizm, tak zwane transportery, które zapewniają lepszy i długotrwały efekt przyrostu masy mięśniowej.

Preparat jest bezpieczny, pod warunkiem, że wiemy, jak go stosować. Należy się w tym wypadku bezwzględnie stosować do zaleceń umieszczonych na opakowaniu, z których można wyczytać, że odżywkę Universal Storm należy przyjmować najlepiej na czczo przed treningiem. W dni treningowe dodatkowo można przyjmować odżywkę także po treningu. Należy pamiętać, by nie przekraczać dawki 10,33g, którą trzeba wymieszać z 300 ml chłodnej wody.

Kreatyna Universal
Niska cena, atrakcyjne marki, kożystne rabaty! Zapewniamy regularne dostwy suplementów dla sklepów i stoisk.
Import suplementów
Działanie Universal Creatine
  1. Zwiększa siłę i masę mięśni,
  2. Chroni przed katabolizmem mięśniowym,
  3. Dostarcza kreatyny bezwodnej o najwyższej dostępnej przyswajalności,
  4. Zwiększa wytrzymałość i odporność mięśni na zmęczenie.

Zobacz ten link: suplement wspomagający rozwój siły